Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулося розширене засідання університетського старостату з адміністрацією.
    Нещодавно було проведено розширене засідання  загально університетського старостату академічних груп. В роботі засідання взяли участь ректор Бошицький Ю.Л., завідувач кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Кудерська Н.І. , менеджер по роботі  з студентами Кортукова Т.О. та представники студентського самоврядування та старости академічних груп університету.
     Старости мали змогу отримати інформацію від першої особи університету про перспективний розвиток КУП НАН України та розвиток університетських проектів, за якими студенти будуть мати змогу відвідувати один раз на місяць театри та музеї міста Києва. Були розглянуті запитання та прохання з приводу відвідування та дисципліни студентів, та проблеми студентського життя в цілому.
     Ректор наголосив на тому, що університет у 2017-2018 навчальному році посилює навчальну дисципліну студентів. Також ректор наголосив про більш активну участь у науково-практичних конференціях. Були обговорені питання  з навчально-виховного процесу, проведені підсумки  роботи 1 семестру тощо .
3st1s.jpg
3st2s.jpg

     Старостат мав ефективний результат роботи, адже саме від студентства повинні надходити основні ідеї удосконалення студентського життя університету.  Було запропоновано проведення зустрічей з ректором  один раз на місяць з метою вирішення найактуальніших питань студентства

                                                                                                                       Студактив КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg