Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбулося засідання Наглядової ради Київського університету права НАН України
      Відбулося перше засідання Наглядової ради Київського університету права НАН України. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Ю.Бошицький, який зазначив, що Наглядова рада КУП НАНУ утворена відповідно до ст. 35 Закону України "Про вищу освіту" з метою забезпечення ефективного розвитку університету, надання допомоги керівництву навчального закладу в реалізації державної політики в галузі вищої освіти і науки, здійснення громадського контролю за його діяльністю, виведення КУП НАНУ на рівень світових стандартів, забезпечення взаємодії зі структурними підрозділами НАН України, органами місцевого самоврядування, навчальними закладами і науковими установами України та іноземних держав, співробітництва з підприємствами, установами, організаціями.

       Наразі до складу Наглядової ради увійшли провідні вчені-правники, представники державних органів публічної влади та відомі громадські діячі нашої країни: голова Конституційного Суду України Стрижак А.А., голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої асоціації юристів Євдокимов В.О., народні депутати України Кармазін Ю.А. та Стретович В.М., заст. міністра внутрішніх справ України Мармазов В.Є., віце-президент Національної академії наук України Геєць В.М., заст. міністра юстиції України Богатир В.В., президент Академії педагогічних наук України Кремінь В.Г..
     Ставнійчук М.І.
, заступник Голови Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді України – Представник Президента України у Центральній виборчій комісії погодилася очолити Наглядову раду КУП НАНУ.

      
       Засідання Наглядової ради продовжила її голова – М. Ставнійчук, яка акцентувала увагу на тому, що нинішня зустріч розпочинає важливу місію реалізації державної політики у галузі освіти в КУП НАНУ. Створення Наглядової ради університету є демократичним кроком у співпраці з органами державного управління і сприятиме успішній діяльності колективу університету, подальшому його розвитку та інтеграції у світову освітню систему, зміцненню матеріально-технічної бази і фінансового становища університету. Марина Іванівна запропонувала присутнім затвердити Положення про Наглядову раду та план роботи на 2010 рік. Крім того, на засіданні були порушені актуальні питання життєдіяльності університету, зокрема, про участь членів Наглядової ради у видавничій діяльності Київського університету права НАН України, про проведення майстер-класів для студентів магістратури членами Наглядової ради та про залучення інвестицій для реконструкції навчального корпусу.
       Голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої асоціації юристів В. Євдокимов висловив слова вдячності керівництву університету та студентству у сприянні діяльності Союзу юристів України і запевнив, що Союз юристів України всебічно сприятиме розвиткові КУП НАНУ як унікальному навчально-науковому комплексу в структурі НАН України.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg