Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відбулося засідання ректорату КУП НАН України
Відбулося засідання ректорату КУП НАН України
    02 квітня 2018 року відбулося засідання ректорату КУП НАН України.
    Відповідно до порядку денного присутні заслухали доповідь в.о. завідувача кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Кудерської Н.І., яка представила мультимедійну презентацію про візит делегації КУП НАНУ до Гданського університету, розповіла про можливі перспективи співпраці КУП НАН України з факультетом права й адміністрування Гданського університету, зокрема про впровадження спільної магістерської програми з бізнес-адміністрування. 
    Ректором КУП НАНУ, професором Ю.Л. Бошицьким та доцентом кафедри галузевих правових наук Рассомахіною О.А. були передані університетській бібліотеці наукові книги правничої тематики від польських колег.

rectorat1.jpg rectorat2.jpg
rectorat3.jpg

   
Другим питанням, що розглядалося було обговорення стану підготовки до Міжнародної українсько-польської науково-практичної конференції «Сучасні проблеми правотворення: досвід України та Польщі», яку вперше з 2018 року  на  Рівненщині організовує  Київський університет права НАН України спільно з Гданським університетом. Конференція проходитиме 12 квітня 2018 року на базі Рівненського інституту КУП НАНУ. Мета  конференції  – окреслити шляхи розбудови розвиненої правової демократичної держави та створити належний  простір для забезпечення життєдіяльності у сучасному європейському співтоваристві на досвіді Польщі.
    Михайленко О.В. доповіла про «дипломатичний сніданок» у Посольстві Угорщина у м. Києві, який відбудеться 04 квітня 2018 року на тему: «Українсько-угорські відносини: історія, сучасність та перспективи».
    Члени ректорату активно обговорювали питання про висунення кандидатур на Вчену раду щодо присвоєння почесного звання DOCTOR HONORIS CAUSA. Були внесені пропозиції щодо кандидатури декана юридичного факультету Батумського державного університету імені Шота Руставелі, професора Адама Махарадзе та завідувача кафедри конституційного права і політичних інститутів факультету права і адміністрування Гданського університету, професора Анджея Шміта.
rectorat4.jpg
rectorat5.jpg
rectorat6.jpg

    Михайленко О.В. наголосила, що звання «Почесного доктора Київського університету права НАН України» є найвищою почесною відзнакою університету. Почесне звання присвоюється вітчизняним та зарубіжним науковцям, діячам науки та освіти, громадським діячам за особливі заслуги перед Київським університетом права НАН України у розвитку юридичної науки та освіти, високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах та у суспільстві.
    Членами ректорату одноголосно було прийнято рішення про висунення кандидатур Адама Махарадзе та Анджея Шміта на розгляд Вченої ради щодо присвоєння їм почесного звання «Почесний доктор Київського університету права НАН України» та проведення голосування з цього приводу.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg