Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України
Відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України

31 січня 2019 року відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України.
Голова Вченої ради, ректор Київського університету права проф. Бошицький відкрив засідання Вченої ради, зазначивши про наявність кворуму відповідно до списку присутніх. В межах виступів на засіданні Вченої ради ректор проф. Бошицький Ю.Л. окреслив план роботи Вченої ради на ІІ семестр 2018-2019 за напрямками навчальної, наукової, виховної роботи, міжнародних зв’язків, а також господарської складової нашого університету. Ректор зазначив про необхідність заслухати кожного завідувача кафедрою щодо організації навчального процесу, про кафедральне життя. Предметом уваги ректора були питання навчально-методичного забезпечення, виконавської дисципліни, а також цілий ряд інших важливих питань життя університету.

Після відкриття засідання Вчена рада перейшла до розгляду порядку денного.

Порядок денний засідання передбачав, серед іншого, розгляд двох наукових доповідей, зокрема, доповіді президента Академії політичних наук, доктора політичних наук, академіка-засновника АПН Петра Володимировича Мироненка на тему: «Академія політичних наук: сучасний стан та перспективи розвитку»а також доповіді заступника директора, кандидата економічних наук, доцента Івана Івановича Богдановича на тему: «Інститут всесвітньої історії НАН України: перспективи співпраці з КУП НАНУ».
На засіданні Вченої ради за наслідками запитань та відповідей відбулося обговорення зазначених доповідей, а також подальших шляхів співпраці Київського університету права Національної академії наук України з Академією політичних наук та Інститутом всесвітньої історії НАН України.

imgp66731.jpg
imgp65831.jpg
imgp65971.jpg

Окремим питанням порядку денного, за насідками заслуханої та обговореної доповіді відповідального секретаря приймальної комісії В.Г. Віцина, було розглянуто та затверджено Правила прийому до Київського університету права НАН України.
Вчена рада також заслухала доповідь декана юридичного факультету Т.Ю. Тарасевич та розглянула перспективи розвитку юридичного факультету в межах питання про затвердження Плану роботи на ІІ семестр юридичного факультету Київського університету права НАН України.
На засіданні Вченої ради від 31 січня 2019 року було також організовано презентацію та заслухано Звіт про виконану роботу кафедри загально-теоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Київського університету права НАН України за І семестр 2018-2019 н.р. та про напрямки роботи кафедри на ІІ семестр 2018-2019 н.р.
Завідувач кафедри загально-теоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАНУ д.ф.н., проф. Бойченко М.І. доповів про виконану наукову, методичну, організаційну та виховну роботу кафедри. 
imgp66091.jpg
imgp66141.jpg
imgp66201.jpg

Перспективи розвитку Часопису Київського університету стали предметом уваги Вченої ради на засіданні від 31 січня 2019 року в межах відповідного питання та доповіді завідувача редакційно-видавничого відділу КУП НАНУ Ходаківської Т.В. За наслідками обговорення Вчена рада офіційно виловила подяку завідувачу редакційно-видавничого відділу КУП НАНУ України Т.В. Ходаківській.

imgp66181.jpg
imgp66251.jpg

Також на засіданні було розглянуто питання про затвердження індивідуальних планів роботи аспірантів КУП НАНУ та участь аспірантів КУП НАНУ у першій Міжнародній зимовій Школі з прав людини, що проходить на базі Рівненського інституту КУП НАНУ (доповідач – к.ю.н., доц. Перелигіна Р.В.) та інші актуальні питання.
На засіданні було ухвалено рішення, згідно якого визнано обов’язковим для відповідних наукових керівників забезпечити участь аспірантів КУП НАНУ у першій Міжнародній зимовій Школі з прав людини, що проходить на базі Рівненського інституту КУП НАНУ (25 лютого – 01 березня 2019 року, м Рівне).

Підготував вчений секретар КУП НАН України Гринько С.В.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg