Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відбулося засідання вченої ради Київського університету права НАН України
Відбулося засідання вченої ради Київського університету права НАН України

29 серпня 2019 року відбулося засідання вченої ради Київського університету права НАН України.

Голова вченої ради, ректор Київського університету права професор Ю.Л. Бошицький відкрив засідання вченої ради, привітавши колег з початком  нового навчального року.

Після відкриття засідання вчена рада приступила до розгляду порядку денного.

Зокрема, було розглянуто питання про зміни до складу Вченої ради Київського університету права НАН України та, відповідно, в результаті одноголосного голосування затверджено її новий склад.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Ректор Ю.Л. Бошицький в межах питання про перспективи розвитку Київського університету права НАН України на 2019-2020 навчальний рік виступив зі змістовною доповіддю, надавши вченій раді ґрунтовний та всебічний аналіз результатів вступної кампанії, наукової, навчально-методичної, профорієнтаційної, організаційної та виховної роботи в університеті, діяльності університету на ниві міжнародного співробітництва, важливих показників фінансово-економічного стану закладу вищої освіти та багатьох інших аспектів життя Київського університету права НАН України за попередній навчальний рік. За наслідками об’єктивного аналізу ефективності прийнятих управлінських рішень за попередній навчальний рік ректором Ю.Л. Бошицьким було запропоновано суттєво оновлену структуру Київського університету права НАН України, а також окреслено новаційні підходи щодо зазначених сфер роботи у контексті перспектив розвитку Київського університету права НАН України у 2019-2020 навчальному році та стратегічних завдань у подальших роках. 

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Порядок денний засідання передбачав також розгляд питань щодо звіту Рівненського інституту КУП НАНУ про результати вступної кампанії 2019 року та перспективи роботи на 2020 рік (доповідач – В.Л. Якимчук), про результати вступної кампанії в структурному підрозділі КУП НАНУ у м. Вінниця за 2018-2019 навчальний рік (доповідач – Ю.І. Ковальчук), про стан підготовки наукової бібліотеки Київського університету права НАН України до нового навчального року (доповідач – Т.Ю. Ярошевська), про Часопис Київського університету права (доповідач – Т.В. Ходаківська), а також питання щодо зміни наукових керівників аспірантам Київського університету права НАН України (доповідач – Р.В. Перелигіна).

Важливим аспектом проведеного засідання вченої ради було вивчення та обговорення питання обміну позитивним досвідом профорієнтаційної роботи регіональних підрозділів КУП НАНУ, до досягли найкращих показників у зазначеній сфері (підрозділ КУП НАНУ у м. Вінниця).

Прес-центр КУП НАНУ


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg