Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбувся конкурс краси "Міс Університет - 2010" в рамках проекту "Майбутнє України в руках талановитої молоді"
       В Київському університеті права НАН України 14 квітня 2010 року відбувся конкурс гармонії краси та інтелекту «Міс Університет-2010» в столичному клубі «Barsky». Вже традиційно конкурс проходив в рамках проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді» започаткованим ректором КУП НАН України, Заслуженим юристом України Бошицьким Ю.Л. у 2006 році.
      Метою проведення конкурсу - визначення не лише найгарнішої учасниці, але й залучення молоді університету до творчості, змістовного проведення дозвілля, підвищення загальнолюдської та сценічної культури майбутніх правників.
      Незважаючи на те, що в Київському університеті права НАН України постійно відбуваються цікаві культурно-мистецькі виховні заходи, різноманітні змагання, та саме від конкурсу «Міс університет» завжди очікується щось незвичайне і феєричне. Організація і режисура цьогорічного свята, як завжди, виявилися на висоті.


Під час відкриття конкурсу

       Відчувалися нові ідеї, захоплюючий сюжет, оригінальність, втілення певної родзинки. Організаційний комітет доклав чимало зусиль, щоб це дійство відбулося у прекрасній доброзичливій атмосфері. Високопрофесійне журі, а це: Бошицький Юрій Ладиславович – ректор Київського університету права НАН України, Євдокимов Валерій Олександрович – Президент Всесвітньої Асоціації Юристів, Сенатор-Міністр Міжнародного Парламенту Безпеки та Миру, Голова Союзу Юристів, Оніщук Микола Васильович – Президент Інституту правової політики, Міністр Юстиції України у 2007 – 2010 році, Шемшученко Юрій Сергійович – Директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Кармазін Юрій Анатолійович – Народний Депутат України, Платонова Оксана – Директор кіно-модельного агентства «НЕО», Нікулешко Дмитро Сергійович – Старший юрист Патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова», Фліссак Максим Ярославович - начальник управління розвитку корпоративного бізнесу банку «Хрещатик», Петров Андрій Владиславович – керівник представництва «Євромаркпат» в Україні та спонсори, – об’єктивно оцінили таланти та можливості конкурсанток, рівень інтелектуальних здібностей, комунікативність, сценічну майстерність і, звичайно ж, вроду. Великою приємністю для всіх присутніх було те, що до складу журі входили і такі відомі люди, як Президент громадської організації «Красуні Закарпаття» - Ворона Наталія і «Міс Україна-2004» - Парцхаладзе Леся.


Жюрі конкурсу

       Цього року конкурс складався з п’яти етапів. Так, у першому – «Презентація-дефіле» відбувся загальний вихід учасниць; у другому конкурсі «Таланти» – дівчата готували власний концертний номер і демонстрували свої таланти; третій частині – «Дефіле-літо» учасниці демонстрували яскраву колекцію «Літо-2010»; в четвертій частині «Інтелектуальний конкурс» – учасниці відповідали на підготовлені організаторами конкурсу запитання і, нарешті, в останньому випробовуванні «Дефіле у вечірніх сукнях» кожна учасниця демонструвала свою красу та грацію.Складові конкурсу

       Даний конкурс проводився за підтримки адміністрації КУП НАН України, Союзу Юристів України, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України; науково-дослідного Інституту інтелектуальної власності; комітету з питань ЗМІ Асоціації юристів України; патентно-юридичної агенції «Brand Group»; товариства «Євромаркпат»; об’єднання підприємств «Український музичний альянс»; юридичної фірми «Гарант»; компанії «Спортелітбуд», банку «Хрещатик», юридичної фірми «САЛКОМ», компанії «Amway» в Україні, Української освітньої компанія «STUDY.UA», центру «Краса і здоров’я», ТОВ "Лекс Консалтинг" та інші.


Спонсори конкурсу

       Тож, із великим задоволенням журі оголосило імена переможниць у таких номінаціях: першою красунею визнано Ігнатенко Любаву, їй присвоєно звання найгарнішої дівчини університету «Міс університет – 2010», «І Віце-міс університет-2010» Микитюк Людмила, «ІІ Віце-міс університет – 2010» Буравкова Анастасія, «Міс чарівність» Міселюк Аліса, «Міс оригінальність» Огризко Катерина, «Міс талант» Гурська Марина, «Міс інтелект» Мельниченко Валентина, «Міс глядацьких симпатій» Буравкова Анастасія, «Міс романтика» Воронцова Ганна, «Міс екстравагантність» Коваль Олена, «Міс вишуканість» Дерев'янкіна Євгенія.
      Всі учасниці конкурсу, як і планувалося, не залишилися без нагороди. Відмінністю цього конкурсу стало присвоєння звання «Міс Союзу Юристів України» учасниці Людмилі Микитюк, який визначив сам Президент Всесвітньої Асоціації Юристів, Сенатор-Міністр Міжнародного Парламенту Безпеки та Миру, Голова Союзу Юристів - Євдокимов Валерій Олександрович.Нагородження конкурсанток

       Подарунків від спонсорів заходу у цей вечір було навіть більше, ніж на українських конкурсах краси. Проте, найкращим серед призів можна вважати подарунок ректора, який вручив їм багатотомні видання художньої та спеціальної літератури. А головне – вони отримали велике задоволення від того, що особистим прикладом довели, що для кожної жінки дуже важливо бути зажди красивою і впевненою у собі. І цього можна досягти, якщо наполегливо і цілеспрямовано йти до поставленої мети.

Культурно-розважальний центр КУП НАНУ
 та Центр зв'язків з громадскістю 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg