Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Відбувся майстер-клас Президента американської компанії Axciton Брюса Уайта
     5 жовтня у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас Президента американської кампанії Axciton Брюса Уайта.
     Брюс Уайт відвідує Україну, а саме Київ з метою популяризації новітніх методик в сфері поліграфологічних досліджень.
      На майстер-клас були запрошені студенти та викладачі відділення Міжнародного права Київського університету права НАН України. Метою майстер-класу було ознайомлення студентів - юристів та викладачів вузу з історією поліграфа, демонстрацією його можливостей, та розповіддю про особливості використання поліграфа в судовій системі США.
      Також, Брюс Уайт розповів про діяльність кампанії Axciton, яка є лідером у розробці та виготовленні апаратів для психофізіологічних досліджень – поліграфів (детектор брехні). Брюс Уайт зазначив, що особливий інтерес до продукції його кампанії приділяється у лабораторіях Федерального бюро розслідувань США та криміналістичних лабораторія поліції США. Цікавим є те, що в цілому результати перевірок на апаратах Axciton визнані правоохоронними системами близько 25-ох країн.
     Потрібно відзначити, що майстер-клас проводився англійською мовою, що надало можливість перевірити свої знання іноземної мови, студентам КУП НАН України на практиці.
      Майбутні юристи-міжнародники мали можливість вперше ознайомитися з цим апаратом, задати цікаві питання і, в свою чергу, отримати від Президента американської кампанії Axciton, Брюса Уайта, цікаві відповіді.     
      Після завершення майстер-класу ректор університету, професор Ю.Бошицький, особисто зустрівся з Президентом американської кампанії Axciton Брюсом Уайтом. Підчас зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці між Київським університетом права НАН України та кампанією Axciton. У розмові було озвучено багато цікавих та корисних думок з приводу розвитку партнерських зв’язків. Після теплого прийому в кабінеті ректора, Брюс Уайт мав можливість ближче ознайомитись з університетом, з його історією та з культурним життям студентів КУП НАН України.

Матеріал підготувала Харченко О.І.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg