Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Відеопривітання студентів першого курсу з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України
Відеопривітання студентів першого курсу з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України
1
Складна епідемічна ситуація в Києві через поширення Covid-19 вплинула цьогоріч на святкування 25-річчя Київського університету права НАН України. Майже всі святкові заходи довелося провести в онлайн режимі аби не наражати співробітників та студентів університету на небезпеку. 
Дуже сумно і прикро, що більшість студентів, які зараз навчаються дистанційно не змогли відсвяткувати ювійлей КУП НАН України в стінах університету. 
Було дуже приємно, коли на адресу Київського університету права НАН України надійшли відеопривітання студентів першого курсу з нагоди 25-річчя університету. Їхні вітання донеслись до рідного вузу з усіх куточків України. 
У своїх відеороликах студенти висловили подяку всьому професорсько-викладацькому складу, побажали всім міцного здоровя, успіхів та наснаги в їхній нелегкій праці. А Київському університету права НАН України нових звершень та процвітання. 
Київський університет права НАН України в особі ректора, професора Юрія Бошицького та ради трудового колективу висловлють щиру подяку за такі креативні вітання і сподівання найближчим часом бачити своїх студентів у стінах університету.
ДЯКУЄМО ВАМ, ДОРОГІ СТУДЕНТИ!!

Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg