Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Випуск бакалаврів у Київському університеті права Національної академії наук України

30 червня 2009 р. в Київському університеті права НАН України відбулася урочиста подія – вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.

На церемонії вручення дипломів були присутні ректор університету професор Ю.Л.Бошицький, проректор з навчальної роботи С.В.Бобровник, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П.Левківська, проректор з наукової роботи Чернецька О.В., завідуючий відділенням міжнародного права Мацко А.С., викладачі та співробітники університету.

Звертаючись до випускників із вступною промовою професор Юрій Бошицький зазначив, зокрема вручення дипломів – це надзвичайно приємна подія, яка гармонійно поєднує як радість так і сум. Радість від того, що диплом бакалавра – це результат чотирьохрічної кропіткої студентської та викладацької праці, сум від того, для кожного це частинка пройденого життя. Але попри цього, роки навчання пройшли саме у Київському університет права –сучасному конкурентоспроможному вузі та єдиній освітній установі в системі НАН України, в якій реально втілюється у навчально-виховний процес концепція інтеграції освітньої і наукової діяльності. Переконаний, що знання отримані в університеті – це гарна основа для подальшої розбудови кар’єри та подальшого продовження навчання в університеті.

Багато теплих слів і побажань студентам було висловлено присутніми на церемонії вручення.

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ! Від колективу Київського університету права НАН України прийміть найщиріші вітання з нагоди отримання базової юридичної освіти. Засадничі знання, отримані в нашому університеті мають стати дороговказом та повноцінною основою вашого подальшого навчання.

Фоторепортаж


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg