Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Вітаємо академіка НАН України Ю.С. Шемшученка з Днем народження!
Вітаємо академіка НАН України Ю.С. Шемшученка з Днем народження!

Колектив Київського університету права НАН України вітає Юрія Сергійовича Шемшученка, талановитого правознавця і вмілого організатора юридичної науки і освіти, добре відомого, як в Україні так і за її межами, почесного ректора КУП НАН України, академіка НАН України і Національної академії правових наук України, заслуженого діяча науки і техніки України з Днем народження!

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

       Ім’я Юрія Шемшученка стоїть у витоків утвореного ним унікального закладу вищої освіти, яким є Київський університет права Національної академії наук України та протягом 10 років був ректором Університету. Під його керівництвом було налагоджено видання академічних підручників з різних галузей права, опублікувано понад 800 науково-методичних праць, в тому числі 20 індивідуальних і колективних монографій. Підготував понад 20 докторів та кандидатів юридичних наук.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

     Юрій Сергійович Шемшученко відзначається широким кругозором, прогресивними поглядами та почуттям нового. Він є людиною працьовитою, толерантною й демократичною. Свій День народження вчений зустрічає сповнений енергії і нових творчих задумів.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg


        Співробітники та студентство вітає Почесного ректора нашого Університету з Днем народження, бажає щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання нехай додають життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!

 

З глибокою повагою ректор та колектив КУП НАН України

 

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg