Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо студента КУП НАНУ Ю. Становича - учасника Міжнародної наукової конференції молодих вчених «Ломоносов»
      Студент групи Д-34 Юрій Станович пройшов конкурсний відбір для участі у роботі відразу трьох секцій на XVII Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Ломоносов», яка відбувається щороку на базі Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова.
       Робота Юрія Становича на тему «Проблеми теорії та практики пробації в контексті реформування кримінальної юстиції (компаративістські аспекти)» була відібрана в числі чотирьох найкращих робіт з понад ста поданих з провідних ВНЗ Російської Федерації, Білорусі, Казахстану, Україні та інших держав.
Робота цього студента на тему «Необхідність гармонізації розвитку електронної юстиції в країнах СНД (порівняльно-правовий підхід)» пройшла конкурсний відбір для участі у роботі спеціальної міждисциплінарної секції «Співдружність Незалежних Держав: погляд молоді».
       Наукове дослідження Юрія Становича на тему «Вдосконалення організаційно-правових основ доступу до інформації як фактор підвищення ефективності державного управління в Росії та Україні в умовах розвитку інформаційного суспільства» - у межах круглого столу «Сучасні проблеми державного адміністрування і модернізації російської економіки».
       Вітаємо Юрія Становича, його наукового керівника З.А. Тростюк, а також Київський університет права НАН України з такою блискучою потрійною перемогою!
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg