Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітаємо студентів КУП НАН України з перемогою у ХІ Всеукраїнському фестивалі «Весняна Хвиля-2011»!
     12-13 квітня 2011 року на базі Європейського університету відбувся Фестиваль творчої студентської молоді «Весняна Хвиля». Фестиваль – це знакова подія для всього українського студентства, який об’єднує навколо себе студентів зі всієї України. „Весняну хвилю” можна сміливо назвати перлиною студентського фестивального руху України. Захід відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнської ради студентів, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Європейського університету.

     Київський університет права НАН України  в жанрі «Авторська поезія» представили: студентка 1 курсу відділення міжнародного права Бойко Діана та студент 1 курсу Михальов Максим.


    Оцінювали учасників фестивалю професійне журі, а саме: артист театру та кіно, поет та композитор, Лауреат Міжнародних театральних кінофестивалів – Олексій Нагрудний, ведуча та режисер шоу-програм та масових заходів, Лауреат Всеукраїнських конкурсів культорганізаторів та артистів естради – Валентина Гарбуз, актриса Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка – Олена Фесуненко.
     На святковому Гала-концерті, який відбувся 13 квітня 2011 року, журі оголосило переможця в номінації «Авторська поезія», і нею стала представниця Київського університету права НАН України, студентка 1 курсу Бойко Діана, яка отримала Гран-прі фестивалю, шквал оплесків, кубок переможця та цінні подарунки від спонсорів фестивалю.

    Також журі фестивалю відзначило дипломом лауреата III ступеня в жанрі «Авторська поезія» студента 1 курсу Київського університету права НАН України Михальова Максима, який отримав кубок лауреата та цінні подарунки від спонсорів фестивалю.Київський університету права НАН України вітає своїх переможців
 і бажає нових перемог та творчого натхнення!
  «Авторська поезія» 2011р. Бойко Діани
tobi.jpg
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28