Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вітання КУП НАН України з нагоди національного свята Грузії – Дня Незалежності
     Делегація КУП НАНУ на чолі з ректором Юрієм Бошицьким взяла участь у урочистих заходах, присвячених Дню Державної незалежності Грузії, 26-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Грузією та Україною, українсько-грузинської дружби та єдності наших народів.

    Міхеїл Уклеба, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні, звертаючись до присутніх, висловив слова щирої вдячності етнічним грузинам, громадянам України за їх вірну дружбу, виховання молодого покоління в любові та поваги до традицій, культури грузинського народу.  Впродовж століть наші народи єднає щира і сердечна дружба. У часи важких випробувань, боротьби із загарбниками, під час іноземної окупації наші народи завжди відчували дружнє плече підтримки один одного.

     КУП НАНУ плідно співпрацює з ВНЗ Грузії щодо спільних наукових проектів, серед яких найактивнішими є Державний університет ім. Шота Руставелі, м. Батумі; Кавказький міжнародний університет; Батумська державна морська академія; Тбіліський університет ім. Давида Агмашенебелі та інші.

Прес-центр КУП НАНУ


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg