Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Вітання ректора з початком навчального року та Днем знань
Вітання ректора з початком навчального року та Днем знань
Шановні студенти, аспіранти, викладачі та працівники 
Київського університету права
Національної академії наук України!

   Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року та Днем знань!
   Сподіваюся, що цей навчальний рік, незважаючи на складнощі пов’язані з паднемією, буде для нашого університету більш плідним та результативним.
   Незважаючи на будь-які обставини, ми продовжимо покращення діяльності університету в цілому. Наша мета – покращення як навчального процесу, наукових досліджень,  студентського життя, так і життя колективу взагалі. Ми  створюємо гідні умови для всебічного розвитку кожного студента  здорового фізично і морально, прагнучого до успіху в навчанні та житті. Ми  сприятимемо формуванню студентів як особистостей,  гідних громадян своєї країни.
   З цього року збільшується наша увага не тільки до покращення учбового процесу, вивчення нових дисциплін, відповідно до вимог сьогодення, а також і до покращення дозвілля студента, його всебічних потреб культурологічного та духовного характеру. Ми продовжимо роботу по  поглибленню наших міжнародних наукових  зв’язків, по створенню хороших умов праці наших робітників, їх заробітної плати, оптимізуємо  можливості  дистанційного навчання, цікавого дозвілля колективу вузу.
   Для реалізації наших задумів і планів ми повинні згуртувати наші зусилля, щоб зробити університетське життя кращим, більш грунтовним та насиченим подіями, незважаючи на складні умови виклкані пандемією.
   Тому щиросердно зичу всім студентам, аспірантам, викладачам, працівникам університету бажання і сил для невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів, мрій та задумів. Зичу вам взаєморозуміння, взаємоповаги, взаємопідтримки та  бережного ставлення один до одного. 
   Нехай підґрунтям плідного навчання та професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхненна думка, щирі почуття та  гарний настрій.

Професор Юрій  Бошицький
Ректор Київського університету права НАН України

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg