Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Візит делегації КУП НАНУ до "Острозької академії"
Візит делегації КУП НАНУ до "Острозької академії"

Екскурсії та неформальне спілкування завжди серед пріоритетів подібних заходів, які допомагають знайти і реалізуватияскраві креативні ідеї, отримати нові знання та сформувати відповідний простір для професійної самореалізації.

Тож,  в рамках проведення першої Міжнародної зимової школи  з прав людини, відбулася  культурно-екскурсійна програма у м. Острог, яке упродовж багатьох століть заслужено вважалося релігійною й інтелектуальною Меккою України. Ще інша афористична  назва ? Волинські Афіни ? так само підкреслювала його самобутність. Тут вийшла друком  перша Біблія церковнослов'янською мовою, тут Іван Федоров видав половину свого доробку ? 6 з 12 книг, тут почали полеміку захисники православ'я.

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg
dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg

У 1576 р. В.К. Острозький заснував тут академію, що стала першим вищим навчальним закладом в східній Європі. Нині  Національний університет «Острозька академія» очолює ректор Герой України  Ігор Пасічник, запланована зустріч з яким пройшла у дружній і невимушеній атмосфері. Ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький розповів ректору Національного університету «Острозька академія» про успішне відкриття першої Міжнародної зимової школи  з прав людини, що пройшло на базі Рівненського інституту КУП НАНУ, крім того, іноземні колеги та лектори школи, які прибули до України на запрошення проф. Бошицького з Італії, Грузії та Австрії мали змогу особисто висловити своє захоплення містом Острог та «Острозькою академією» зокрема, адже делегація відвідала музей Острозької академії. Особливо вразила відвідувачів підземна художня галерея – найновіший і найбільш динамічний експозиційний підрозділ Музею історії  НаУОА, розташований в старовинних приміщеннях – господарських підземеллях монастиря капуцинів XVIII ст.

Прес-центр КУП НАНУ       

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg