Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Візит делегації КУП НАНУ до Посольства Угорщини в Україні
Візит делегації КУП НАНУ до Посольства Угорщини в Україні

 

У рамках співпраці між Київським університетом права НАН України та Посольством Угорщини в Україні на запрошення Надзвичайного Посланника і Повноважного Міністра Посольства Угорщини, заступника глави місії пана Ласло Чаби Пап, 6 лютого 2019 р. студенти КУП НАНУ (Нежурко Олександра, Псьота Ярослав, Хромов Олександр, Маліновська Маргарита та Миркеєв Ярослав) разом із к.ю.н., доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Мушак Наталією Богданівною відвідали дипломатичний прийом у Посольстві Угорщини в Україні. Студенти мали змогу зустрітися з Надзвичайним посланником і повноважним міністром, заступником глави місії – паном Ласло Чабою Папом.

Дипломатичний прийом відбувався у формі дипломатичного сніданку, де студенти мали можливість обговорити важливі питання щодо реалізації в Україні принципу верховенства права, окремі аспекти співробітництва між Україною та Угорщиною у політичній, економічній, соціальній, культурній сферах.

1902061.jpg
1902063.jpg
51.jpg

Зокрема, в рамках заходу було обговорено питання щодо розуміння сутності принципу верховенства права. Студенти поділилися власними думками щодо змісту та обсягу даного принципу, зважаючи на його універсальний та комплексний характер. Цікавими з юридичної точки були судження студентів щодо ототожнення принципу верховенства права  з іншими принципами права - конституційності, законності, гуманізму, невід’ємності і невідчужуваності прав і свобод людини та громадянина, свободи, рівності, справедливості, розумності, пропорційності, правової визначеності і впевненості, належної правової процедури, незалежності суду.

Окрему увагу було зосереджено на сутності принципу верховенства права як на міжнародному, так і національному рівнях. Зокрема, детально було обговорено установчі документи Європейського Союзу, висновок Венеціанської комісії тощо. Під час дискусії студенти мали можливість зробити власні висновки щодо зазначеної проблематики на основі знань з міжнародного права.

Обговорення відбувалося у жвавому та дискусійному форматі. Пан Ласло Чаба Пап був надзвичайно відкритим до запитань та пропозицій студентів. Особливо цікавими для студентів виявилися питання щодо розвитку двосторонніх відносин між Україною та Угорщиною у політичній, економічній, соціальній та культурній сферах, а також сучасні проблеми,  пов’язані з наявністю подвійного громадянства у громадян України та Угорщини.

За активну участь у дипломатичному сніданку делегації КУП НАНУ були вручені подяки.

1111.jpg
2221.jpg
3331.jpg
002.jpg
005.jpg
006.jpg

Студенти КУП НАНУ висловлюють щиру подяку пану Ласло Чабі Пап та Посольству Угорщини в Україні за теплий та дружній прийом та можливість відчути себе у колі професійних дипломатів.

Окрему подяку делегація університету висловлює ректору КУП НАНУ – Бошицькому Юрію Ладиславовичу за надану можливість відвідувати заходи такого формату з урахуванням особливостей дипломатичного протоколу та етикету, що, в свою чергу, допомагає відчути всі особливості професії юриста-міжнародника.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg