Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Візит делегації КУП НАНУ та іноземних колег до музею Ковальства
Візит делегації КУП НАНУ та іноземних колег до музею Ковальства

Екскурсії та неформальне спілкування завжди серед пріоритетів подібних заходів, які допомагають знайти і реалізувати яскраві  креативні ідеї, отримати нові знання та сформувати відповідний простір для професійної самореалізації.

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg
dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg

Тож,  в рамках проведення першої Міжнародної зимової школи  з прав людини, відбулася  культурно-екскурсійна програма у м. Острог, яке упродовж багатьох століть заслужено вважалося релігійною й інтелектуальною Меккою України. Ще інша афористична  назва - Волинські Афіни - так само підкреслювала його самобутність. Тут вийшла друком  перша Біблія церковнослов'янською мовою, тут Іван Федоров видав половину свого доробку - 6 з 12 книг, тут почали полеміку захисники православ'я.

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg

У 1576 р. В.К. Острозький заснував тут академію, що стала першим вищим навчальним закладом в східній Європі. Нині  Національний університет «Острозька академія» очолює ректор Герой України  Ігор Пасічник, запланована зустріч з яким пройшла у дружній і невимушеній атмосфері. Ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький розповів ректору Національного університету «Острозька академія» про успішне відкриття першої Міжнародної зимової школи  з прав людини, що пройшло на базі Рівненського інституту КУП НАНУ, крім того, іноземні колеги та лектори школи, які прибули до України на запрошення проф. Бошицького з Італії, Грузії та Австрії мали змогу особисто висловити своє захоплення містом Острог та «Острозькою академією» зокрема, адже делегація відвідала музей Острозької академії. Особливо вразила відвідувачів підземна художня галерея – найновіший і найбільш динамічний експозиційний підрозділ Музею історії  НаУОА, розташований в старовинних приміщеннях – господарських підземеллях монастиря капуцинів XVIII ст.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg