Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит делегації Всесвітньої організації інтелектуальної власності та Київського університету права НАН України до Львівської ОДА
    3 липня 2016 відбулися офіційні переговори між представниками Всесвітньої організації інтелектуальної власності та Київського університету права НАН України з головою Львівської обласної державної адміністрації – Олегом Синюткою.
     Від Всесвітньої організації інтелектуальної власності були присутні директор Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Міхал Швантнер та консультант окресленого Департаменту Мохаммад Аль Габбал. Київський університет права НАН України під час заходу представляли ректор, професор Юрій Бошицький та завідувач Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ.
     Основною метою зустрічі було закладення підвалин для подальшого  співробітництва у сфері становлення дієвої та ефективної правової системи охорони та захисту права інтелектуальної власності в Україні, а також створення передумов для утвердження політики інтелектуальної власності в університетах і науково-дослідних установах з метою подальшої ефективної комерціалізації створюваного інтелектуального продукту.

     Привітавши поважних гостей, Голова Львівської ОДА Олег Синютка у своєму виступі наголосив, що «для нас дуже важливо, що установи з міжнародним статусом поширюють свою діяльність на львівський регіон. Це позитивний сигнал, який демонструє, що Україна – це країна, в якій поважають інтелектуальну власність та розвивають законодавство згідно із європейським».
     Міхал Швантнер зазначив, що ключовою метою налагодження співпраці з владними інституціями регіону є розвиток знань про захист інтелектуальної власності на базі університетів та інших науково-дослідних інституцій, а також впровадження цих знань у  сферу бізнесу для економічного розвитку як Львівщини, так і країни назагал.
З-поміж іншого, Міхал Швантнер закцентував увагу на значних досягненнях Київського університету права НАН України у розбудові інструментів правового регулювання інтелектуальної власності.

     Ректор КУП НАНУ наголосив на значимості навчання та професійного розвитку юристів у сфері інтелектуальної власності в Україні, зазначивши при цьому, що Київський університет права один з небагатьох українських вишів, який готує фахівців зі спеціальності «Інтелектуальна власність».
     Також він закцентував увагу на важливості наукового дослідження та обґрунтування ключових проблемних аспектів права інтелектуальної власності, зокрема в університетах та науково-дослідних інституціях, оскільки саме в науково-освітньому середовищі зароджується правова основа інтелектуальних активів.
     На завершення зустрічі, Міхал Швантнер запросив Олега Михайловича відвідати штаб-квартиру ВОІВ, яка розташована в м. Женева (Швейцарія), з метою ознайомлення з діяльністю окремих структурних підрозділів (департаментів) цієї організації.


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg