Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Налагодження партнерських зв'язків з Європейським Інститутом Омбудсмана (Австрія)

27 лютого 2019 року в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАН України проф. Ю.Л. Бошицького з Генеральним секретарем Європейського Інституту Омбудсмана доктором Джозефом Зігеле (Австрія) та Першим омбудсманом України, Віце-Президентом Європейського інституту Омбудсмана Н.І. Карпачовою.

На зустрічі був також присутній суддя Конституційного суду В.М. Кампо, який взяв участь у дискусії під час зустрічі, відмітивши високу цінність роботи, яку проводить доктор Джозеф Зігеле, Н.І. Карпачова, Київський університет права НАН України.

Ректор відзначив успішний початок роботи Зимової школи з прав людини у м. Рівному на базі Рівненського інституту КУП НАН України під егідою Київського університету права НАН України та Батумського національного університету імені Шота Руставелі (Грузія).

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg

На початку ділової зустрічі ректор вручив від імені Київського університету права НАН України Н.І. Карпачовій цінний подарунок, як одному з 5-ти кращих працівників КУП НАН України за підсумками роботи за календарний рік, процитувавши відповідний Наказ про нагородження за зразкове та сумлінне виконання функціональних обов’язків, ініціативність і оперативність в роботі, вагомий внесок у розбудову Київського університету права НАН України та кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

Н.І. Карпачова відмітила велику зацікавленість серед слухачів, яку викликали майстер класи проведені англійською мовою Генеральним секретарем Європейського Інституту Омбудсмана доктором Джозефом Зігеле та Першим омбудсманом України, Віце-Президентом Європейського інституту Омбудсмана Н.І. Карпачовою, включаючи присутність завідувача кафедрою загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАН України проф. М.І. Бойченка на відповідних заходах.

Ректор проф. Ю.Л. Бошицький окреслив плани проведення зимової школи на наступний рік, долучивши до неї Болонський університет (Італія), а також Університет Буенос-Айреса (Аргентина), а також подякував доктору Джозефу Зігеле за участь у Зимовій школі та проведені майстер-класи. Ректор офіційно оголосив про заплановані заходи на жовтень 2019 року. Було висловлено готовність налагодити співпрацю з Європейським Інститутом Омбудсмана; направити кращих викладачів КУП НАН України на стажування в Європейський Інститут Омбудсмана в Інсбрук (Австрія); налагодити співпрацю з Інсбруцьким Університетом імені Леопольда і Франца, взяти участь у підготовці книги «Європейське серце з прав людини», здійснити спільну науково-дослідну роботу (монографію) українською та німецькою мовами, зробити презентації зазначеної монографії у відповідних країнах.

Ректор, нагадав присутнім на зустрічі про участь КУП НАНУ у першому виданні Ганса Кельзена українською мовою – «Про сутність і цінність демократії», а також, як голова Вченої ради, зазначив, що для Київського університету права НАН України була б велика честь запропонувати доктору Джозефу Зігеле стати почесним професором Київського університету права НАН України (жовтень 2019 року).

Генеральний секретар Європейського Інституту Омбудсмана доктор Джозеф Зігеле висловив надії на подальшу глибшу співпрацю з Київським університетом права НАН України, зазначивши, що це велика честь, та відмітивши існуючу необхідність чіткого визначення напрямків подальшої співпраці, а також, у зв’язку з багатьма напрямками співробітництва, відмітив потребу визначення відповідних можливостей їх реалізації. Ректором Ю.Л. Бошицьким було запропоновано два напрямки співробітництва – з Європейським Інститутом Омбудсмана, а також з одним з університетів, наприклад, з Інсбруцьким університетом.

Доктор Джозеф Зігеле, відмітивши на необхідності самостійного співробітництва з боку Інсбруцького університету, висловив підтримку щодо просування зазначеного напрямку, зазначивши що все це є можливим – можливим для просування.

Сторони зустрічі обговорили підготовку майбутньої угоди про співробітництво та обмін думками в онлайн режимі, а також можливий візит ректора проф. Ю.Л. Бошицького до Відня або Інсбруку з метою підписання зазначеної угоди.

Учасники зустрічі подякували один одного за плідну співпрацю.

Учений секретар КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg