Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Візит студентів Київського університету права НАН України до Верховного Суду
Візит студентів Київського університету права НАН України до Верховного Суду
       27 вересня 2019 року студенти Київського університету права НАН України відвідали  Верховний Суд  – найвищий судовий орган у системі судів України загальної юрисдикції. Метою візиту було не лише ознайомлення на практиці з особливостями діяльності, історією, видатними постатями Верховного суду, але й підвищення правової свідомості та правової культури майбутніх правників. 
       Унікальною стала розповідь судді Верховного Суду Яковлевої Світлани Володимирівни про діяльність ВСУ, яка ґрунтується на принципах верховенства права, незалежності, колегіальності, рівноправності суддів, гласності, повного і всебічного розгляду справ та обґрунтованості прийнятих ним рішень. До того ж вона поділилась досвідом побудови кар’єри судді, а саме з чого починати та на що необхідно звертати увагу в першу чергу молодому фахівцю.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
       Екскурсія проходила у приміщенні Кловського палацу – унікальної пам’ятки архітектури, що вражає своєю неповторністю та самобутністю.   Протягом екскурсії студенти відвідали залу засідань Пленуму Верховного Суду, конференц-залу, залу судових засідань, в якій приймаються рішення палатами Верховного Суду.
       Варто звернути увагу на те, що кожен елемент приміщення є неповторним за своїм стилем, оздобленням та має певне символічне значення. Так, Парадні сходи палацу, що ведуть до зали судових засідань, виконані з граніту - символу твердині - та прикрашені скульптурами-символами чеснот Справедливості, Поміркованості, Неупередженості та Хоробрості. Стіни конференц-зали Верховного Суду прикрашені гіпсовою ліпниною у вигляді голубів - символів миру, снопів - символів щедрості, а також картушами омега - це архітектура, яка посміхається. Зала засідань Пленуму Верховного Суду в свою чергу оздоблена на тематику становлення державності України. Це, зокрема, розписи із зображеннями князя Ярослава Мудрого з Руською правдою, гетьмана Пилипа Орлика з першою конституцією України, першого президента України Михайла Грушевського з четвертим універсалом. 
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
       Подібні заходи сприяють формуванню високопрофесійних фахівців в галузі юриспруденції та допомагають розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.
       Прес-центр КУП НАНУ  
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg