Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Візит в Київський університет права НАН України професора Герріта Манссена університету м. Регензбурга (Німеччина)
19 червня 2009 р. до Київського університету права НАН України відбувся візит професора, доктора публічного права Герріта Манссена університету, м. Регензбурга, Німеччина.

Під час зустрічі ректор університету, професор Юрій Ладиславович Бошицький наголосив, що Київський університет права НАН України особливу увагу приділяє розширенню академічної та наукової співпраці із науковими установами та навчальними закладами Європи. Оскільки, для сучасного стану науки та освіти є характерним наближення до встановлення єдиних європейських стандартів. На зустрічі були досягнуті домовленості про основні напрямки співпраці в майбутньому, зокрема, проведення на базі Київського університету права НАН України конференції по проблемам конституційного права у жовтні 2009 року.

Герріт Манссен мав нагоду познайомити із окремими структурними підрозділами університету, зокрема, діяльністю наукової бібліотеки університету, діяльністю юридичної клініки «Фенікс», із науково-навчальним кабінетом пам’яті ім. М.Корецького. а також зробити фото на згадку про Київський університет права НАН України.

 

Зустріч під час візиту

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg