Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вручення дипломів випускникам Відділення перепідготовки КУП НАНУ
 
DSC01916.jpg      29 січня 2010 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам заочної форми навчання відділення перепідготовки Київського університету права НАН України.
     Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
     З привітанням до випускників звернувся ректор університету , заслужений юрист України, професор Ю.Л.Бошицький. Ректор сердечно привітав випускників з цією значною подією, побажав випускникам успіху, професійних здобутків та закликав не зупинятися на досягнутому, оскільки саме вимоги сучасного життя роблять все актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя.

      Наказ ректора університету професора Ю.Л.Бошицького про присвоєння студентам кваліфікації юриста за спеціальністю «Правознавство» та відрахування їх зі складу студентів ІV курсу відділення перепідготовки оголосила завідувач відділення перепідготовки Н.І.Авраменко.
      Дипломи спеціаліста вручав випускникам ректор Ю.Л.Бошицький, з добрими побажаннями, з надією й вірою у їх плідну співпрацю з університетом.
      Цього року дипломи спеціаліста отримали 47 випускників, з них - вісім дипломів з відзнакою.
З вітальним словом до випускників звернулась проректор з питань перспективного розвитку КУП НАН України, кандидат юридичних наук М.В. Глух, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, та висловила впевненість, що випускники Київського університету права НАН займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть забезпеченню верховенства права в Україні.
      Чимало теплих слів висловили представники професорсько-викладацького складу університету, зокрема, завідувач кафедри конституційного та адміністративного права, доктор юридичних наук, професор О.Ф.Андрійко та завідувач кафедри цивільного та трудового права , кандидат юридичних наук О.І.Мацегорін, із сподіваннями, що всі отримані знання стануть у нагоді їм професійному житті, і вони назавжди збережуть у своєму серці те тепло, яке надав університет за період навчання.

        Студенти висловили слова вдячності ректору, викладачам та співробітникам університету, запевнивши, що вони гордо будуть нести звання - випускника Київського університету права НАН України.
      Сьогодні , коли вектор сучасної політики і стратегії держави спрямовано на подальший розвиток національної системи вищої освіти, грунтовна фахова підготовка, активна громадянська позиція дозволяють випускникам Київського університету права НАН України конкурувати із випускниками провідних юридичних факультетів вищих навчальних закладів України.
      Завершилися урочисті збори традиційним фотографуванням на згадку.


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg