Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вручення дипломів випускникам відділення перепідготовки в Ужгороді
      Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам відділення перепідготовки (НКЦ м. Ужгород) відбулася днями в Ужгороді. У своєму вітальному слові ректор КУП НАН України, проф. Бошицький Ю.Л. побажав випускникам стати кращими юристами на Закарпатті, не поривати зв’язків з університетом, а в разі потреби звертатися за порадами й консультаціями, адже справжній правник повинен учитися щодня, навіть після закінчення навчання.


       Випускників привітали також провідні викладачі НКЦ: доценти Трачук П.А., Олексик Х.М. та директор НКЦ, доц. Ващук О.М., яка підкреслила, що діяльність регіонального підрозділу Київського університету права НАН України у Закарпатській області схвалена міжвідомчою координаційною радою при Закарпатській облдержадміністрації з питань пропаганди та правової освіти населення та підтримується місцевими органами влади.


       Щороку студентами Київського університету права на Закарпатті стають понад 150 абітурієнтів. Профорієнтаційна робота розглядається ректоратом як важлива складова частина і полягає у висвітленні діяльності університету та НКЦ у м. Ужгород, у засобах масової інформації (Закарпатської області та всеукраїнських) та Інтернеті; науково-педагогічні працівники НКЦ забезпечують проведення цільових заходів з профорієнтаційної роботи у загальноосвітніх школах та навчально-виховних закладах різного рівня Закарпатської області. Регулярно проводяться Дні відкритих дверей для абітурієнтів. З метою інформаційної підтримки таких заходів випущені інформаційні буклети «Київський університет права» (української та англійською мовами), де подані матеріали про організаційну структуру університету, діяльність його структурних підрозділів, загальні відомості про університет. В рамках здійснення профорієнтаційної роботи проводяться Дні правової культури. Конкурс абітурієнтів щороку становить у середньому від 3 до 5 осіб на місце. Все це забезпечує стабільне поповнення контингенту студентів НКЦ.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg