Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Вручення дипломів випускникам заочно-дистанційної форми навчання Відділення перепідготовки КУП НАНУ
     29 січня 2010 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам заочно-дистанційної форми навчання відділення перепідготовки Київського університету права НАН України.
      З привітанням до випускників звернувся ректор університету , заслужений юрист України, професор Ю.Л.Бошицький, який побажав випускникам успіху, професійних здобутків. На думку ректора сьогодні , коли вектор сучасної політики і стратегії держави спрямовано на подальший розвиток національної системи вищої освіти, грунтовна фахова підготовка, активна громадянська позиція дозволяють випускникам Київського університету права НАН України конкурувати із випускниками провідних юридичних факультетів вищих навчальних закладів України.

      З вітальним словом до випускників звернулась проректор з питань перспективного розвитку КУП НАН України, кандидат юридичних наук М.В. Глух, завідувач кафедри конституційного та адміністративного права, доктор юридичних наук, професор О.Ф.Андрійко та завідувач кафедри цивільного та трудового права , кандидат юридичних наук О.І.Мацегорін, із сподіваннями, що всі отримані знання стануть у нагоді їм професійному житті, і вони назавжди збережуть у своєму серці те тепло, яке надав університет за період навчання.
      Завідувач відділення дистанційного навчання І.В.Костенко побажала випускникам активної життєвої позиції, впевненості в собі, творчої наснаги та невичерпного оптимізму.

      Студенти висловили слова вдячності ректору, викладачам та співробітникам університету, запевнивши, що вони гордо будуть нести звання - випускника Київського університету права НАН України. Завершилися урочисті збори традиційним фотографуванням на згадку.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg