Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Всеукраїнська правнича школа зі злиття та поглинання.

5-7 березня 2009 року на базі Таврійського Національного університету ім. В.І. Вернадського завдяки підтримці генеральних партнерів: ЮК «Правовий Альянс» та ЮФ «Spenser&Kauffman» відбулася Всеукраїнська правнича школа зі злиття та поглинання.
Метою заходу було проведення комплексного якісного навчання у сфері злиття та поглинання та підготовка студентів до професійної кваліфікованої праці. Прийняти участь у заході було запрошено студентку КУП НАНУ 4-го курсу Носкову Марину.
Учасників очікував брейн-ринг, в ході якого вони могли проявити отримані за день знання. У легкій невимушеній обстановці студенти проявили вміння працювати з нормативною базою, швидко відповідати на поставлені питання.
Юристи і адвокати на власному великому досвіді розповідали, що таке злиття та поглинання, які можуть виникнути проблеми, і як на практиці реалізувати знання у даній сфері.
В останній день школи усім учасникам урочисто були вручені грамоти, які засвідчували участь у цьому заході. Після офіційного закриття школи для учасників була проведена невелика екскурсія, після чого вони поїхали додому з новими знаннями та враженнями.

 

Автор: Носкова Марина
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg