Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Завершилась підсумкова атестація в КУП НАН України
Завершилась підсумкова атестація в КУП НАН України

18-21 червня 2019 року у Київському університеті права НАН України було проведено підсумкову атестацію на здобуття базової вищої освіти за освітнім рівнем «бакалавр». Засідання Екзаменаційної комісії № 2 відкрив її голова Кармазін Ю.А. – доктор філософії (PhD), професор, заслужений юрист України, народний депутат 2-го, 3-го, .4-го, 6-го скликання; Бошицький Ю.Л. –к.ю.н.. професор, ректор КУП НАН України, заступник голови ЕК;  члени ЕК - Кудерська Н.І. – д.ю.н., доцент, проректор з наукової роботи, Ващук Б.Л. к.ю.н.. доцент кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін, Кожевникова В.О. к.ю.н., доцент кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін, Похиленко І.С. к.ю.н., доцент кафедри державно-правових та галузевих правових наук,  секретар ЕК.    

ugorec.jpg ugorec.jpg

Студенти Київського університету права НАН України під час складання комплексного іспиту з навчальних дисциплін «Теорія держави і права», «Цивільне право та цивільний процес», «Кримінальне право та кримінальний процес» в переважній більшості виявили високий рівень знань, підтвердивши свою успішність, здобуту в процесі навчання у провідному правничому. спеціалізованому закладі вищої освіти країни, визнаному спільно Міністерством освіти і науки України та Представництвом ОБСЄ в Україні

ugorec.jpg ugorec.jpg

Попереду у молодих людей, за бажанням, продовження навчання у КУП НАН України та здобути вищу освіту за ступенем «Магістр».

Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg