Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Зустріч делегації КУП НАН України з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Обухівського району
Зустріч делегації КУП НАН України з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Обухівського району

20 березня 2019 року делегація Київського університету права НАН України у складі декана юридичного факультету Тарасевич Т.Ю., к.ю.н., професором кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Івановим В.М., Головою ради молодих вчених Кортуковою Т.О.  провели зустріч з учнями Української спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів, яку очолює директор Білохвощенко Світлана Миколаївна та учнями Української спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Обухівської районної ради Київської області, директором якої є Дидик Тамара Борисівна.

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg

Члени делегації розповіли  абітурієнтам про напрями підготовки за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», Правила прийому в КУП НАНУ  на навчання та перспективи майбутньої професії. В рамках поглиблення партнерських зв’язків та співпраці, а також профорієнтаційної роботи, між  університетом та спеціалізованими школами були підписані угоди про співробітництво.

    

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg


Сподіваємось, що безперервна співпраця Київського університету права НАНУ та спеціалізованими школи № 1 та № 2 буде взаємовигідною та взаємозбагачувальною,  адже вона сприяє вихованню професійно орієнтованих молодих людей, створенню умов для патріотичного виховання молоді, здатної навчатися впродовж життя, сприятиме підвищенню фахової майстерності майбутніх юристів.

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg

Також  було підписано меморандум про співпрацю між Київським університетом права НАН України та начальником відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації Леуса Дениса Борисовича, напрямками якої є проведення спільних заходів. конференцій, «круглих столів» з метою популяризації юридичної освіти, організації та проведення профорієнтаційних заходів у КУП НАНУ, інформування учнів про особливості вступної кампанії тощо. 

Декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg