Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Зустріч делегації КУП НАНУ з представником Офісу Омбудсмена з питань захисту прав людини в Угорщині
Зустріч делегації КУП НАНУ з представником Офісу Омбудсмена з питань захисту прав людини в Угорщині
     Під час офіційного візиту делегації Київського університету права НАН України до Будапешту, 17 вересня 2018 року відбулась зустріч з представником Офісу Омбудсмена з питань захисту прав людини в Угорщині паном Дердем Сабо.
     Зокрема, студенти, аспіранти та науково-педагогічні працівники КУП НАНУ мали змогу дізнатись про такі актуальні питання, як історію створення  інституції омбудсмена в Угорщині; правову основу її діяльності;  особливості національно-правового підґрунтя функціонування інституту омбудсмена в Угорщині, його структура та напрямки міжнародного співробітництва.
ob1.jpg
ob2.jpg
ob3.jpg

     Під час зустрічі молодь КУП НАНУ активно цікавилась діяльністю Уповноваженого з прав людини в Угорщині. У свою чергу, пан Дердь Сабо відповів на питання студентів та аспірантів, зокрема, щодо співвідношення діяльності у сфері захисту прав людини Угорського омбудсмена та Європейського суду з прав людини; компетенцію та повноваження Угорського омбудсмена; організаційну структуру Офісу омбудсмена з питань захисту прав людини в Угорщині, тощо.  
     Необхідно зазначити, що Офіс омбудсмена з питань захисту прав людини в Угорщині тісно співпрацює з численними міжнародними інституціями, зокрема, і з Європейським інститутом омбудсмена, де, як наголосив, ректор КУП НАНУ працює представник від України, професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін КУП НАНУ Ніна Карпачова, чим і пишається Університет.
 ob4.jpg ob5.jpg
ob6.jpg

     Важливо, що результатом плідної зустрічі стало отримання безцінних знань з перших вуст, знайомство з іноземними колегами та переймання іноземного досвіду, що є надзвичайно важливим для формування майбутньої правової еліти України.
Матеріал підготувала:
Делегація студентів КУП НАНУ в Будапешті, 2018 р.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg