Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАН України з представниками Німецького фонду міжнародної правової співпраці
      В рамках розвитку міжнародних відносин між науковими та навчальними закладами в сфері юриспруденції України і Німеччини, за сприяння Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, в КУП НАН України відбулась зустріч ректора проф. Ю. Бошицького з керівником проектів міжнародного правового співробітництва паном Штефаном Хюльсхьорстером. На зустрічі були присутні представники Посольства Німеччини пан Геннадій Рижков та пан Вольфрам Хертиг, завідувач кафедри іноземних мов В. Крепель, керівник відділу міжнародних зв’язків і грантів О. Бурлакова.

       Метою візиту було обговорення співробітництва. Пан Хюльсхьорстер мав нагоду ближче познайомитись з університетом, його структурними підрозділами, бібліотекою та юридичною клінікою «Фенікс». Були обговорені питання створення ініціативної групи, метою якої буде надання підтримки щодо проведення реформ з гармонізації Національної правової системи у відповідності до правової системи ЄС, шляхом організації навчання та підвищення кваліфікації для науковців і молодих юристів. Обговорювалась участь професорсько-викладацького складу та студентів КУП НАН України в семінарах і симпозіумах, програмах підвищення кваліфікації, стажування та практики, які впроваджує центр, а також міжнародний обмін досвідом у сфері юриспруденції. Також гості висловили своє бажання поповнювати бібліотечний фонд юридичними виданнями на німецькій мові, під час наступного візиту провести майстер-класи для студентів університету, сприяти розвитку партнерських зв’язків з навчальними закладами Німеччини. Було досягнуто поповнювати бібліотечний фонд юридичними виданнями на німецькій мові, провести майстер-класів для студентів університету, сприяти розвитку партнерських зв’язків з навчальними закладами Німеччини.

       Ректор проф. Ю. Бошицький підтримав ініціативи стосовно стажування викладачів та сумісної наукової діяльності, запропонував допомогу у розміщенні наукових статей та матеріалів для обговорення на шпальтах університетських видань, а також запросив гостей до участі у міжнародних науково-практичних конференціях, які організовує КУП НАН України.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg