Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАНУ Ю. Бошицького з Міністром юстиції України М. Оніщуком
      14.01.2010 р. В. Міністерстві юстиції України відбулась зустріч ректора КУП НАН України Ю.Бошицького з з Міністром юстиції України М. Оніщуком. Під час зустрічі ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький та Міністр юстиції України М.Оніщук обговорили питання про подальшу співпрацю між Київським університетом права НАН України та Міністерством юстиції України у сфері інформаційної, законопроектної, освітньої та наукової діяльності.


     Ректор університету та Міністр юстиції України у своїй зустрічі підкреслили важливість співпраці між установами, а саме: у поширенні правових знань і правової інформації, виданні науково-популярної літератури, спільних підручників, посібників, підготовки фахівців у галузі права та підвищенні кваліфікації працівників Міністерства, сприянні підвищення якості підготовки студентів Університету, організації та проведенні науково-дослідних робіт в сфері правознавства, організації законопроектної та експертної роботи, наданні безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.
     Також під час М.Оніщук та Ю. Бошицький обговорили питання видання монографії М. Оніщука «Референдна демократія в Україні: проблеми конституційної теорії та практики» та монографічних праць працівників міністерства на базі Київського університету права.           Міністр пообіцяв і в подальшому сприяти працевлаштуванню в системі органів юстиції згідно з отриманою кваліфікацією випускників денної форми навчання із спеціальності «Правознавство», які навчались за направленням Міністерства юстиції, сприяти забезпеченню навчального процесу Університету методичною, нормативною та інформаційною літературою щодо напрямків діяльності та розвитку Міністерства, направляти працівників Міністерства до Університету для участі у науково-педагогічній роботі (брати участь у науково-практичних конференціях, які проводить Київський університет права НАН України, виступати з лекціями, проводити майстер-класи, практичні та семінарські заняття, керувати практикою і брати участь у роботі державної екзаменаційної комісії), надавати організаційну, методичну та інформаційну допомогу в організації роботи студентських правових клінік, сприяти в межах повноважень підвищенню авторитету Університету на міжнародній арені, налагодженню зв’язків із закордонними юридичними навчальними закладами та підтримання гарних стосунків між Міністерством юстиції та університетом.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg