Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького з випускниками Відділення дистанційного навчання
      29 січня 2010 р. відбувся вже шостий випуск Відділення дистанційного навчання Київського Університету Права НАН України. Після урочистостей ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький запросив на партнерську бесіду до свого кабінету випускників відділення перепідготовки Центру дистанційного навчання.
       Випускники Центру розповіли про свою професійну діяльність, а саме:
І.Венгловська - заступник президента Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україні» м. Житомир, основна мета якого - допомога дітям з інвалідністю та їх сім’ям, сиротам та багатодітним сім’ям; С.Гарагашка - інженер фірми «Арисон», яка займається розробками новітніх IT технологій; А.Литвин, який отримав диплом з відзнакою - перший заступник Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, у минулому заступник Міністра фінансів України, державний службовець 3-го рангу; Т.Мохуренко - головний спеціаліст Департаменту міжнародного cпівробітництва Міністерства юстиції України, який підкреслив, що до КУП НАНУ попав не випадково, тому що більшість його відділу випускники КУП НАНУ; Д.Пятаченко - заступник директора Інституту проблем законодавства ім..Я.Мудрого; М.Яшарова - магістр з питань інтелектуальної власності.

       Випускники висловили своє задоволення переходом Центру на нову платформу дистанційного навчання Moodle, що дозволяє будь-якому студентові за допомогою Інтернет - комунікацій досконало оволодіти навчальним матеріалом.
       Під час зустрічі Ю.Бошицький побажав випускникам високо тримати звання випускника КУП НАНУ та запропонував взяти участь у «Асоціації випускників КУП НАНУ», яка створюється і продовжити в подальшому активне спілкування зі своєю ALMA MATER. Ректор підкреслив, що у майбутньому будуть проводитися зустрічі з випускниками університету, на яких кожен бажаючий буде мати можливість розповісти про свої фахові досягнення та здобутки.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg