Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Зустріч ректора КУП НАНУ з Головою Національного департаменту захисту даних та свободи інформації Угорщини
Зустріч ректора КУП НАНУ з Головою Національного департаменту захисту даних та свободи інформації Угорщини
    Перебуваючи з робочим візитом в Угорщині, ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький, незважаючи на щільний графік мав нагоду зустрітися з давнім другом та партнером університету, Головою Національного департаменту з захисту даних та свободи інформації, Омбудсменом Угорського Парламенту з питань захисту даних та свободи інформації (1996-2008 рр.) (Угорщина),  Почесним доктором Київського університету права НАН України Аттілою Петерфалві.

ugorch.jpg

     Метою зустрічі було обговорення питань щодо жовтневої школи для студентів Київського університету права НАН України, яка проходитиме в Будапешті (Угорщина). В рамках даного проекту передбачається англомовна презентація наукових робіт з питань захисту персональних даних.
    Тож, уже восени п’ять кращих студентів на чолі з викладачем, які будуть відібрані на конкурсній основі матимуть можливість безкоштовно відвідати Будапешт, гідно представити Альма –матер,  а також, користуючись нагодою помилуватись архітектурою та пам’ятками міста столиці Угорщини.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg