Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні
Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні

 

29 лютого 2019 року на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Угорщини в Україні, Іштвана Ійдярто, делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Юрієм Бошицьким взяла участь в офіційній зустрічі, метою якої було обговорення можливих напрямків співпраці у новому 2019 році.

На початку зустрічі професор Ю. Бошицький привітав пана Ійдярто з призначенням на високу посаду Надзвичайного та Повноважного Посла Угорщини в Україні, побажав успіхів у такій нелегкій праці та висловив надію на поглиблення партнерських зв’язків між  Україною та Угорщиною, а також, презентував нові університетські видання та рекламну продукцію університету.
Окрім адміністрації  на переговорах були присутні Томаш Віціан, радник Посольства з питань культури та освіти та завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ, Олена Сарських.
imgp65361.jpg
imgp65331.jpg
Зустріч проходила у доброзичливій атмосфері, під час якої обговорювались питання щодо проведення спільних заходів як на базі Київського університету прав НАН України так і Посольства Угорщини в Україні, тож уже найближчим часом на базі університету буде проведено виставку на честь відомого угорського лікаря Ігнаца Семельвейса, з якою зможуть ознайомитись як науково-педагогічні працівники та студенти вузу так і всі бажаючі,  в свою чергу, працівники Посольства зможуть прослухати лекцію викладача вищу, щодо питань , які представляють для них інтерес.
По завершенню, Ю. Бошицький запросив пана Посла до Київського університету права НАН України для ознайомлення з матеріально-технічною базою університету, чисельними музеями, центром угорської культури та права, а також для зустрічі зі студентами та науково-педагогічними працівниками.
Дане запрошення з задоволенням було прийнято, а візит заплановано на березень поточного року.

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg