Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Зустріч ректора КУП НАНУ з Постійним представником України при Відділенні ООН
Зустріч ректора КУП НАНУ з Постійним представником України при Відділенні ООН
    Під час візиту до Швейцарії на міжнародний семінар з питань права інтелектуальної власності, що проходив 27-29 листопада 2017 року у м. Женева ректор КУП НАН України Юрій Бошицький мав зустріч з Постійним представником України при Відділенні ООН у Женеві Юрієм Клименком.
    На зустрічі обговорювалися проблеми та перспективи України у сфері інтелектуальної власності та можливості співпраці європейських організацій з Україною. Безпосередньо домовилися про проведення Юрієм Клименком майстер-класів у стінах КУП НАН України.
posol1s.jpg
posol2s.jpg
posol3s.jpg

    Також обговорювалися питання щодо налагодження зв’язків з навчальними закладами Женеви та Берна за сприяння посольства, можливості розвитку дружніх відносин між Київським університетом права НАН України та університетами юридичного спрямування у Женеві.

    Ректор поінформував Юрія Клименка, що в роботі міжнародного семінару організованого Всесвітньою організацією інтелектуальної власності спільно з Київським університетом права НАН України взяли участь ONO Academic college та Університет Тель-Авіва. Науковий захід був успішним, адже студентам вдалося не лише гарно проявити себе у відповідних науково-дослідницьких роботах, побувати у визначних місцях м. Женеви, а й особисто познайомитися з високопоставленими та поважними особами.
    Юрій Бошицький висловив щиру подяку П
остійному представнику України при Відділенні ООН у Женеві та колективу Постійного представництва за теплий та дружній прийом.

                                                            Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg