Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАНУ з Омбудсменом Угорського парламенту із захисту даних і свободи інформації доктором Аттіла Петерфалві
      В рамках розвитку міжнародних зв’язків університету та проведення майстер-класів студентам КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю.Бошицького, Київський університет права НАН України відвідав Екс Омбудсмен Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професор Аттіла Петерфалві.

       На переговорах з угорським гостем були присутні проректор з наукової роботи О.Чернецька, керівник відділу міжнародних звязків та грантів О. Бурлакова, представники університетського студентського активу.
       Зважаючи на те, що професор Петерфалві є частим гостем нашого університету, він відзначив зміни, які відбулись в приміщеннях і структурі університету. Професор високо оцінив університетську газету «Калейдоскоп університетських подій».

       Ректор презентував гостю останні наукові видання університету, розповів своє бачення подальшої сумісної роботи, та наголосив на необхідності розвистку дружніх стосунків між юристами України та Угорщини. Професор Петерфалві перебуватиме в університеті до 25 березня. У цей період планується проведення майстер-класів для студентів, зустрічі на кафедрах, його наукова доповідь на Вченій раді університету, а також знайомство гостя з пам'ятками культури Києва.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg