Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАНУ з студентським активом коледжу «АЛСКО»
      Політико-правовий коледж «АЛСКО» був заснований у 1992 році. Він по праву вважається одним із ветеранів освітянської сфери у незалежній Україні.
      Коледж готує юристів-молодших спеціалістів на основі базової та повної загальної середньої освіти за 2-ма напрямами:
          1) спеціаліст у галузі цивільних правовідносин, підприємницького права;
          2) спеціаліст у галузі кримінально-правових відносин, правозахисної діяльності.
     Метою професійної діяльності випускника коледжу є охорона і захист прав та законних інтересів громадян, юридичних осіб всіх форм власності, сприяння зміцненню законності і правопорядку, формуванню правової держави.
     Одним із пріоритетних напрямів розвитку коледжу є діяльність, спрямована на поглиблення наукових, навчальних та творчих зв’язків в рамках комплексу, утвореного з Київським університетом права Національної Академії Наук України.

Нещодавно між ректорами (професором Бошицьким Ю.Л. – ректором КУП НАНУ та професором Оніщенко Н.М. – ректором коледжу «АЛСКО») відбулась творча зустріч за участю студентів коледжу «АЛСКО», які планують продовжити свою юридичну освіту в Київському університеті права (випуск 2010 року).

      Професор Бошицький Ю.Л. розповів про новітні технології розвитку фундаментальної юридичної науки на базі Київського університету права.
     Студентів коледжу зацікавила робота кафедр Київського університету права НАН України, сучасна бібліотека, що відповідає європейським стандартам, новітній спортивний комплекс, розташований на території університету.
     Ця зустріч є свідченням розбудови курсу, визначеного Міністерством освіти і науки України, щодо створення науково-навчальних комплексів між навчальними закладами різних рівнів акредитації для запровадження ступневості освіти в певних сферах гуманітарних та суспільних наук.
      Адміністрація коледжу «АЛСКО» дякує ректору університету права професору Бошицькому Ю.Л. за ґрунтовну та змістовну бесіду.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg