Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч ректора КУП НАНУ з університетською командою по міні-футболу
      Нещодавно відбулась зустріч ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького з командою по міні-футболу нашого університету, яка перемогла в чемпіонаті Святошинського району серед команд вищих навчальних закладів, вищих професійних училищ та ліцеїв.
       Зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері. Ректор подякував за перемогу, побажав щоб на цьому команда не зупинялася і надалі радувала нас своїми перемогами, прославляючи наш університет. А також відзначив, що фізичне виховання та спорт в сучасному житті набувають нових рис, в тому числі і в підготовці фахівців, тож зі свого боку пообіцяв команді всебічну підтримку.

       В зв'язку з цим була порушена тема про започатковану в університеті програму "Сьогодні зі спортом, завтра - з майбутнім", в рамках якої, зокрема, нещодавно був проведений семінар з підготовки суддів з футболу. В розмові було підкреслено, що реалізація студентами суддівських повноважень в футболі надає їм можливість перевірки, і що найважливіше, розвитку психологічної готовності до прийняття рішень в умовах вираженого конфлікту інтересів. Таким чином спорт стає: не тільки засобом фізичною розвитку, але і інноваційним засобом в психологічній професійно-орієнтованій підготовці майбутніх юристів.

       Наприкінці зустрічі за внесок у розвиток фізичного виховання та спорту ректор вручив подяки гравцям та тренеру команди Гроні С.О. Зустріч традиційно закінчилась спільною фотографією.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg