Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Зустріч ректора КУП НАНУ з заступником Міністра закордонних справ України
Зустріч ректора КУП НАНУ з заступником Міністра закордонних справ України
    zr1.jpg 05 квітня 2018 року на запрошення адміністрації Міністерства закордонних справ, ректор КУП НАНУ, професор  Юрій Бошицький зустрівся з заступником Міністра закордонних справ України, Василем Боднаром.
    Під час зустрічі обговорювались питання співробітництва університету та  Міністерства закордонних справ України в напрямку розвитку міжнародних зв’язків. Зважаючи на те,  що Київський університет права НАН України приділяє велику увагу міжнародному співробітництву, яке є одним із пріоритетних напрямків діяльності університету в освітній, науковій та культурній сферах та налагодженні тісні партнерські зв’язки з такими країнами як Польща, Словаччина, Угорщина Грузія, Азербайджан, Чехія, тощо, це було позитивно схвалено та підтримано Міністерством. Враховуючи це, заступник Міністра запропонував спільне проведення освітніх та культурних заходів з іноземними гостями, які приїжджають до МЗС, в тому числі проведення майстер-класів для студентства вишу, а також, було домовлено про проведення спецкурсів працівниками МЗС та  дипломатичних місій в Україні.
    Також, паном Боднаром було запропоновано щорічне проходження практики у Міністерстві закордонних справ України кращими студентами Київського університету права НАН України з подальшим їх працевлаштуванням.
    Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері, по завершенню якої ректор, професор Ю.Бошицький запросив пана Боднара відвідати Київський університет права НАН України з метою  ознайомлення з діяльністю вузу та зустрічі з професорсько-викладацьким складом, яке з задоволенням було прийняте, тож уже найближчим часом з робочим візитом КУП НАНУ відвідає заступник Міністра закордонних справ України.


    Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg