Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Зустріч студентів-консультантів Юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України із Президентом “Інституту правової політики”
       В рамках угоди про взаєморозуміння та співпрацю між Київським університетом права НАН України та Інститутом правової політики, укладеної у жовтні 2010 р. відбулась зустріч студентів-консультантів Юридичної клініки “Фенікс” із президентом Інституту правової політики. На зустрічі були присутні ректор КУП НАН України професор Ю.Л. Бошицький, президент Інституту правової політики М.В. Оніщук, завідувач Юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України А.П. Чернега та студенти-консультанти.

     Під час зустрічі було обговорено цілий ряд організаційних питань стосовно надання безоплатної правової допомоги населенню сільської місцевості Житомирщини, яке обмежене чи позбавлене можливості отримання юридичних послуг. Зокрема, були визначені шість районних центрів Житомирської області (Радомишль, Коростишів, Володарськ-Волинський, Брусилів, Овруч, Черняхів) де планується розташувати консультаційні пункти. Погоджені графік та список студентів-консультантів, які безпосередньо будуть виїжджати до консультаційних пунктів, розташованих у районних центрах Житомирської області.

     Учасниками зустрічі було наголошено на актуальності запланованої сумісної роботи між КУП НАН України та Інститутом правової політики у сфері здійснення правової допомоги населенню, оскільки надання безоплатної правової допомоги сьогодні є явищем, досить, новим і мало поширеним. Створення протягом 2006-2007 рр. пілотних проектів у вигляді офісів громадського захисту, благодійних організацій та інших недержавних громадських об’єднань (м.Харків, м.Біла Церква, м.Хмельницький та ін..) продемонструвало ефективність такої моделі у сфері надання безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення. А тому, створення консультаційних пунктів з надання правової допомоги населенню Житомирщини, сприятиме не тільки реалізації та захисту прав і інтересів громадян, а й надасть можливість студентам КУП НАН України закріпити свої знання на практиці та здобути реальний практичний досвід, який стане в нагоді при подальшому працевлаштуванні.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28