Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Продовжується реєстрація кандидатів на програму «Київський волонтер» до Євро-2012
     Фінальний етап 14-го чемпіонату Європи УЕФА з футболу проводитиметься в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 р. Кожен чемпіонат Європи УЕФА з футболу супроводжується активною волонтерською підтримкою. В рамках проекту міста, що приймає Євро-2012, у Києві планується підготувати близько 6 тис. волонтерів, з яких близько 1 тис. будуть у резерві.
   У програму підготовки волонтерів буде включено 5 основних модулів: «Волонтерство й спорт», «Організаційно-технологічна підготовка волонтерів», «Соціально-психологічна підготовка волонтерів», «Інформаційно-комунікативна підготовка волонтерів» і «Краєзнавчо-туристична підготовка волонтерів».
    У процесі підготовки майбутні волонтери прослухають теоретичний курс про історію й цілі волонтерства, ознайомляться з міжнародним досвідом у цій сфері, пройдуть сорокагодинний мовний практикум і психологічні основи підготовки.
     Основна функція волонтерів – інформування, презентація й надання комплексної допомоги іноземцям у місцях прибуття та перебування.
    КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ВОЛОНТЕРІВ: вік кандидата станом на 8 червня 2012 року – 18 років; базове володіння однією з європейських іноземних мов; наявна позитивна мотивація; добре здоров'я.
     Стимулювання, додаткові преференції та бонуси за допомогу в організації турніру УЄФА Євро-2012 у приймаючому місті Києві: сертифікат ? форма подяки волонтерові за допомогу в організації турніру УЄФА Євро-2012 та підтвердження участі особи у події як волонтера; зарахування студентам-волонтерам учбової практики (відмітка в залікову книжку); участь у святковій вечірці з нагоди закінчення проекту «Київські волонтери»; розваги волонтерського центру (настільний теніс, стрітбол тощо); подарунки від партнерів та приймаючого міста.
    Зареєструватись у Київські волонтери можна на сайті Приймаючого міста. Для цього розроблена он-лайн реєстрація, де кожному бажаючому буде запропоновано заповнити 3 інформаційні блоки та обрати бажані локації для роботи, щоб потрапити до волонтерської бази. Згодом, зареєстрованих учасників буде запрошено на співбесіду для відбору та фахового розподілу для навчання роботи волонтером.Адреса веб-сайту: www.city-kyiv.com.ua/uefaeuro2012


Дод. інф. каб. 218
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg