Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАН України взяли участь у соціальному ток-шоу «Віра. Надія. Любов.»
     За дорученням ректора КУП НАН України, професора Юрія Бошицького 11 травня 2011 року студенти університету взяли участь у соціальному ток-шоу Першого національного каналу «Віра. Надія. Любов.».
     Назва проекту не випадкова і має символічне підґрунтя, адже благаючи про допомогу, людина ВІРИТЬ, що їй допоможуть і до останнього не втрачає НАДІЮ, а без ЛЮБОВІ не було б життя на Землі.     
     У цьому шоу досліджуються гострі, проблемні ситуації, в яких опинилися сім'ї з дітьми. Зокрема, розглядаються і вирішуються проблеми, пов'язані зі здоров'ям, медобслуговуванням, фінансами, освітою, а також життям у неблагополучному середовищі. Програма стежить за долею героїв, аби згодом повторно запросити їх до студії і показати, як змінилося їхнє життя.
      У соціальному ток-шоу «Віра. Надія. Любов.» студенти КУП НАН України взяли участь не лише як глядачі, а безпосередньо, як учасники ток-шоу. Проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи КУП НАН України Галина Левківська була запрошена на програму в якості експерта. До неї приєднались: Ірина Калінська, адвокат, партнер Юридичної аналітичної фірми «Чернявський, Калінська та партнери»; Стелла Захарова, президент гімнастичної федерації, майстер спорту, а також інші, які виступили експертами даного ефіру. Слід відзначити студентку 3 курсу Тетяну Борисюк, яка гідно презентувала програму «Передай тепло своєї руки маленькій дитині».
      Загалом зйомки передачі пройшли у надзвичайно теплій атмосфері. Після закінчення шоу учасники мали можливість поспілкуватися між собою у неформальній обстановці, поділитися враженнями і думками про сказане на зйомках передачі, а також зробити чудове фото на згадку разом із ведучими та запрошеними гостями.


 Комітет інформації студентського
 самоврядування КУП НАН України
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg