Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
Студенти КУП НАНУ на науково-практичних конференціях з кримінального права

     У квітні 2007 року у Львові були проведені дві надзвичайно цікаві конференції, присвячені розгляду проблем кримінального права.

     Збільшити На базі Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського державного університету внутрішніх справ 12-13 квітня відбулася студентська науково-практична конференція «Прогалини у Кримінальному кодексі України 2001 року». Київський університет права НАН України представляли: студент четвертого курсу Малишев Олександр та здобувач кафедри кримінального права та процесу Філь Ірина, які зосередили свою увагу на прогалинах, що містяться у статтях, в яких передбачається відповідальність за посягання на трудові права працівників (статті 172-175 КК України) та у ст. 140 КК України «Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником». Малишев О. та Філь І., крім власних виступів, брали активну участь в обговоренні найбільш злободенних проблем кримінального права, які підіймали інші студенти.
     У вільний час були проведені екскурсії по м. Львову, студенти відвідали найвизначніші пам’ятки міста, зокрема, Площу Ринок, Оперний Театр, Костел Бернардинів, Високий Замок.

     Також на базі Львівського державного університету внутрішніх справ 13-14 квітня була проведена міжнародна науково-практична конференція «Кримінальний кодекс України 2001 року: проблеми застосування та перспективи вдосконалення», присвячена черговій річниці прийняття Кримінального кодексу України. На конференції брали участь провідні представники кримінально-правової доктрини України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Польщі, США (зокрема, українські професори Навроцький В.О., Грищук В.К., Костенко О.М., Музика А.А., російські професори Л.В. Іногамова-Хегай, Крилова Н.Є., Лопашенко Н.О., польський дослідник Екгард Кшиштоф, радник правових питань Посольства США Льюіс Д.Р. та інші вчені).
     Від Київського університету права НАН України участь у конференції брала участь доцент кафедри кримінального права та процесу Тростюк З.А., яка виступала на секційному засіданні з доповіддю на тему «До проблеми тлумачення поняття «адміністрація виправної установи» у статтях 391 та 392 Кримінального кодексу України».

Матеріал підготувала:
к.ю.н., доцент кафедри
кримінального права та процесу
Тростюк Зоя Аполінаріївна
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg