Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Нові партнери студентського самоврядування КУП НАНУ в Таврійському Національному універсистеті ім. Вернадського
      30 жовтня 2009 року за домовленістю ректора, проф. Київського університету права НАН України Бошицького Ю.Л. та ректора Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського проф. Багрова М.В., в рамках конференції на тему: «Правові проблеми сучасності», відбулась зустріч голови Об’єднаної студентської ради та голови профкому студентів ТНУ імені В. І. Вернадського з Міністром інформації студентського самоврядування КУП НАН України.

       Мета зустрічі полягала в обміні досвідом з питань підвищення ефективності діяльності юридичного факультету, надання інформації про особливості організації форм студентського самоврядування.

       Найбільша увага була приділена формам співпраці, яка буде реалізована шляхом проведення спільних конференцій, спортивних змагань, конкурсів між командами КВК, екскурсій мальовничими куточками Криму в рамках програми «Пізнай свій край». У результаті зустрічі було прийнято рішення про офіційне закріплення домовленостей шляхом підписання договору про співпрацю між органами студентського самоврядування КУП НАН України та Таврійського Національного університету імені В.І.Вернадського. На завершення обговорення спільних питань було традиційне фото на добру згадку та обмін контактами з метою подальшої співпраці.


Студентське самоврядування
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg