Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Представники студентського активу КУП НАНУ відвідали Національний академічний театр оперети
      В якості заохочення за активну громадську роботу студентів ректор, професор Юрій Бошицький започаткував новий проект, який сприятиме загальнокультурному розвитку студентської молоді нашого університету. В рамках зазначеного проекту керівники органів студентського самоврядування, представники студентського активу, а також старости навчальних груп, за рахунок ректорського фонду, відвідали Національний академічний театр оперети, а саме – мали можливість слухати оперету І.Кальмана «Фіалка Монмартру».

       Переступивши поріг театру, ми поринули в святкову, теплу, неповторну атмосферу, яка одразу, ще до початку вистави подарувала нові, цікаві враження.
       За витонченою романтичною назвою оперети, «Фіалка Монмартру» прихована історія богемного життя з необхідними для неї елементами — любовним трикутником, грошима, авантюрними пригодами. Дійові особи найромантичнішої оперети І. Кальмана — актори, художники, поети, музиканти одним словом, представники французької богеми, а це означає, що на глядачів чекала чуттєва мелодрама, сполучена з чуттєвими комедійними сценами. Вони живуть, творять, мріють на пагорбах Монмартру, в мансардах під дахами Парижа. Під час антракту студенти, викладачі університету мали нагоду поспілкуватися з гостем університету, представником юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта (Німеччина) доктором Стеффеном Хінделенгом, який з 17 по 21 лютого буде проводити майстер-класи.
 


Студентське самоврядування.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28