Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Self-government >> Студенти КУП НАНУ привітали ветеранів Святошинського району з Новим роком
Студенти КУП НАНУ привітали ветеранів Святошинського району з Новим роком
    У рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своїх родин людям поважного віку», що діє в університеті під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, студенти КУП НАНУ привітали ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району м. Києва з наступаючими новорічними святами. Під час зустрічі уже традиційно новобраний президент студентського парламенту Опря Дар`я  та голова Ради ветеранів Сергій Полухін пролонгували меморандум про співпрацю.

    Під час зустрічі Броніслав Адамович, доктор педагогічних наук, працівник Інституту української археографії і джерелознавства імені М.С.Грушевського НАН України, автор понад 20-ти збірників поезій, деякі з них відзначені премією імені Ярослава Галана презентував збірку  поезій 2015 року «Откровение» під псевдонімом Адам Славко.  

    Студенти висловили слова щирої вдячності за співпрацю та тепло звернулися до присутніх, подарувавши музичні вітання від колективу університету. У рамках благодійної акції студенти передали ветеранам  400грн.,  вітальні листівки з логотипом КУП НАНУ та квіти.  

Студентський парламент
КУП


 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28