Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ провели флешмоб «Ми проти війни» або «Єдина країна-Единая страна»
      Студентський парламент та студентський актив КУП НАНУ проявив ініціативу у проведенні флешмобу на підтримку збереження цілісності країни та соборності незалежної  України.
     Велика кількість студентів та викладачів долучилися підтримати Всеукраїнську акцію.  На території всієї України проходять масові акції на підтримку збереження єдності нашої країни та засудження сеператизму . Київський університет права Національної академії наук України не є виключенням. Кожен студент-юрист знає, що документи,  в яких прописана комплексна система міжнародно-правових механізмів врегулювання конфліктів мирним шляхом мають неоціненний світовий ґарант.  Саме тому, звернення ректора  Київського університету права НАН України Юрія Бошицького  до освітянської та наукової громадськості з приводу ситуації, що склалася в Україні було активно підтримано.
     Формування національно-свідомої, культурної, прогресивної та творчої молоді не може обійтися без соціального впливу громадськості та подій, що відбуваються в світі, в тому числі на теренах нашої держави.
     Молодь не стоїть осторонь! Вона впевнено крокує вперед у пошуках інноваційних шляхів для вирішення застарілих проблем у цей неспокійний час.

     Україна за час свого існування проходила багато складних випробувань,  що не скорили її, а навпаки-підняли  з колін і змусили гордо крокувати назустріч своєму майбутньому.
     Полінська Дар’я , Президент Студентського парламенту підтримала ініціативу Всеукраїнської асамблеї молоді в проведені даної акції.
     Ми вдячні військовим які присвятили своє життя захисту нашої Батьківщини та відстоюють єдність нашої держави!
     Ми - та молодь, яка присвятить своє життя в розбудові молодої, життєрадісної, перспективної, вільної, патріотичної, а головне
ЄДИНОЇ КРАЇНИ - ЕДИНОЙ СТРАНЫ!

Президент
Студентського парламенту КУП НАНУ
Полінська Дар`я


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg