Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ взяли участь у творчому вечорі Раїси Іванченко
Студенти КУП НАНУ взяли участь у творчому вечорі Раїси Іванченко - відомої української письменниці та історика,лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України


      На запрошення відомої української письменниці Раїси Іванченко представники студентського самоврядування взяли участь у творчому вечорі письменниці, який відбувся у приміщенні Спилки письменників.
Раїса Іванченко – єдина в Європі жінка історичний романіст, яка має шість історичних романів (громадянка Польської республіки має лише чотири історичних романи). Вона - автор багатьох наукових праць, монографій, розвідок, статей, а також навчальних посібників з історії України.


      Раїса Іванченко ряд своїх книжок передала до бібліотеки КУП НАН України. Її історичні романи - «Клятва», «Зрада або як стати володарем», «Гнів Перуна», «Золоті стремена», «Отрута для княгині», «Орли клекотали про волю».
У книжці повістей та оповідань «Орли клекотали про волю» відображена епоха повоєнного життя українців – покоління післявоєнної доби, які піднімались до нових моральних і психологічних висот у розумінні людської гідності, щирості в оцінці особистих взаємин і суспільних явищ.
     Раїса Іванченко у книзі «Я повертаю Україні те, що в неї вкрадено» порушує історичні події, які є актуальними й сьогодні в історичному розвитку нашої державності, сучасного державотворення й перспектив його розвитку. 


      На зустрічі студенти мали нагоду спілкуватися з учасниками творчого вечора та щиро й відверто повідати відомим науковцям, державним діячам, письменникам, артистам про проекти, які реалізовуються в КУП НАН України: «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасної літератури для студентської молоді», «Майбутнє України в руках талановитої молоді», «Передай тепло своєї руки маленький дитині», «Пізнай свій край». 
      Народний депутат Геннадій Удовенко, член Спілки письменників України Іван Ющук, Народна артистка України Раїса Яблонська та Раїса Іванченко особисто висловили студентами побажання в подальшому їх творчому, професійному та духовному зростанні. 

Галина Левківська
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28