Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАН України відбувся День відкритих дверей
   У  КУП НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти, випускники шкіл, гімназій, студенти випускних курсів коледжів з м. Києва, м. Житомира, Черкаської, Вінницької, Херсонської, Сумської областей України.
   Під час зустрічі гості мали можливість ознайомитися із найсучаснішою матеріально-технічною базою вишу, бібліотечним фондом, єдиним в Україні електронним дипозитарієм з інтелектуальної власності. Екскурсоводи вишу для присутніх зробили історичний екскурс розвитку Святошинського району, з яким пов`язано розміщення в КУП НАНУ каплички на честь Преподобного Нестора Літописця – покровителя освітян (юристи вивчають канонічне право). Відвідувачі мали нагоду ознайомитися із постаттю святого преподобного Печерського чудотворця, князя Святослава-Панкратія Давидовича Чернігівського (Миколи Святоші), від імені якого походить назва Святошинського району. Історики вважають, що на скрижалях листування Преподобного Нестора Літописця і Миколи Святоші є пророчі передбачення заснування нинішнього Академічного містечка району.

   Полінська Дар`я, президент Студентського парламенту в презентації органів студентського самоврядування вишу зазначила, що значну роль у студентському житті та подальшому професійному зростанні майбутніх юристів відіграє участь у загальноуніверситетських проектах, які проходять під особистим патронатом Юрія Бошицького, ректора, професора, заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України, відповідального секретаря комісії Конституційної асамблеї з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина.

   Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи  проінформувала про початок роботи з 01 березня інтенсивних підготовчих курсів ЗНО на базі КУП НАНУ.
   Усі заходи транслювалися в режимі он-лайн, тому кожен охочий, хто за певних обставин не зміг приїхати, мав можливість побачити все на власні очі завдяки мережі Інтернет.

Галина Левківська,
проректор з гуманітарної освіти
та виховної роботи
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28