Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Self-government >> «Угорщина очима українських журналістів»
«Угорщина очима українських журналістів»
     У рамках відзначення 21-ої річниці заснування КУП НАНУ 12.12.2016 відбулося відкриття фотовиставки « Угорщина очима українських журналістів». Світлини фотовиставки є подарунком від Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня. Урочистості відкрив ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький. Він зазначив, що даний захід об’єднав науковців України , Угорщини та Грузіїї, оскільки на відкритті виставки присутні представники Батумського національного університету імені Шота Руставелі, на чолі з деканом юридичного факультету Адамом Махарадзе. Ректор висловив слова вдячності присутнім гостям, і зазначив,  міжнародні зв`язки між навчальними закладами Грузії та Угорщини відкривають нові перспективи для студентів КУП НАНУ, щодо навчання за кордоном та одержання подвійних дипломів.

     Певні світлини,  вище згаданої фотовиставки, нагадують студентам, які брали участь у захисті конкурсних робіт в резиденції Амбуцмена Угорщини, Почесного доктора КУП НАНУ Аттіли Патерфалві, про культуру та історичні віхи Угорщини. Ректор подякував пана Ерно Кешкеня, в його особі угорський народ, за те, що Угорщина є однією з перших держав, які підтримали незалежність України.
     Пан Ерно Кешкень інформував присутніх, що освітянська програма для магістрів КУП НАНУ безкоштовного навчання стартує в 2017 році.

     Представники студентського парламенту вручили ректорові Юрію Бошицькому символічний біометричний паспорт Університету, який було розроблено комітетом інформації та пропозицій студентського парламенту Вишу.
     До присутніх Гостей із Грузії з вітальними словами звернулася грузинською мовою Маріамі Бокучава, вручивши гостям квіти дружби, так флористи називають сині іриси. Слід зазначити, що дана квітка широко використовується в геральдиці Угорщини: на двадцяти форинтах грошових одиниць нумізмати відзначають почесне зображення квітки ірису.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28