Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Self-government >> Відбулася традиційна зустріч ректора зі студентами І курсу
Відбулася традиційна зустріч ректора зі студентами І курсу
     16  вересня 2014 року відбулась традиційна зустріч першокурсників юридичного факультету Київського університету права НАН України з ректором, професором, заслуженим юристом України Бошицьким Ю.Л.
     У своєму зверненні до першокурсників Юрій Ладиславович підкреслив, що КУП НАНУ – є єдиним вищим навчальним закладом в структурі Національної академії наук України, що КУП НАНУ – велика родина у якій всі поважають один одного і мають безліч традицій.

     Ректор наголосив, що в університеті започатковані і успішно реалізуються такі креативні проекти: «Пізнай свій край», «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», «Майбутнє України - в руках талановитої молоді!», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасної літератури для студентської молоді», «Формуємо власну юридичну бібліотеку зі студентської лави».  
     Ректор запросив усіх охочих брати участь у конференціях та проектах, відвідувати гуртки та підтримувати ініціативу один одного. Закликав молодь до громадської роботи, адже за його словами “Громадська робота -  навички розмови з людьми”, а як нам відомо успішний юрист – це людина, яка може сформувати свою точку зору і не боятися озвучити її. Також, КУПівці хором проговорили девіз університету “Вчитися – щоб перемагати”.

     У рамках загальноуніверситетського  проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави» Юрій Ладиславович подарував найактивнішим студентам І курсу КУП НАНУ комплект навчальної літератури та вручив подяки від Київського молодіжного центру праці КМДА за участь у популяризації руху молодіжних трудових загонів: Аврутісу Михайлу,  Лащук Марії, Дивнич Анастасії, Третяку Богдану, Голобородько Ярославу.
Дар`я Опря,
 студентка І курсу


 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28